Budování majetku

Investovat bez investičního plánu, je jako jezdit autem bez mapy

Edward je investiční služba nové generace.

Propojuje osobní přístup zkušeného finančního poradce s chytrou technologií pro řízení Vašich investic. Jak investiční služba funguje? Nejdříve vás posloucháme. Potřebujeme vás poznat, vaše cíle a vaše sny. Víme, že ve finančním plánování neexistuje jedno správné řešení pro každého.

Vaše finanční cíle a plány jsou otázkou Vašeho srdce, Vašich životních hodnot. Jsou jedinečné pro Vás. Proto s Vámi budeme osobně pracovat. Prvním úkolem bude Vám pomoci definovat a vyčíslit Vaše finanční cíle a určit výchozí bod. Otázky, na které se budeme ptát, pomohou vidět celkový obraz Vaší finanční situace.

Zaznamenáme důležité údaje, které mohou mít vliv na úspěšnost investičního plánu. Pak plánujeme Jakmile si společněodsouhlasíme Váš individuální investiční plán, proběhnou na pozadí Edwarda velmi komplexní výpočty. Naše moderní technologie využívají chytré algoritmy, které zpracují a vyhodnotí všechna důležitá data související s Vaší finanční situací. Následně Vám navrhneme vhodné složení investičního portfolia. To pak pro Vás budeme realizovat a následně také spravovat.

Zaplaťte nejprve sobě

Využijte sílu složeného úročení a vyhrajete nad inflací!

Minimalizujeme riziko při investování

Portfolio si
poradí i s krizí

Chcete vzorový investiční plán? Ozvěte se!